لیست شرکت‌های ATS ایرانی

محیط کاری ماکروسافت شعبه ردموند واشنگتن
محیط کاری مایکروسافت – شعبه واشنگتن
اکتبر 21, 2019
فواید ATS در مدیریت رزومه‌ها و تشخیص رزومه‌های تکراری
مدیریت رزومه‌ها و جلوگیری از رزومه سازی با استفاده از ATS
ژوئن 10, 2020
سیستم های ats ایرانی

ATS ، سیستم استخدام و جذب

سیستم مدیریت فرآیند جذب ) Applicant Tracking Systemسیستم پیگیری متقاضی یا کارجو نیز گفته می‌شود) ، همانطور که از اسمش پیداست به منظور بهینه کردن استخدام، افزایش بازدهی و آسان کردن فرآیند استخدام و همچنین مدیریت کار شرکت‌ها و صاحبین مشاغل در فرآیندهای جذب می‌باشد.

این سیستم باعث افزایش بازدهی مصاحبه شده و بر اساس پایگاه داده‌ خود و الگوریتم‌های تعریف شده، به صورت داده محور (Data Driven) عمل کرده و به قابلیت جستجو شدن اطلاعات کارجویان از بین هزاران درخواست، به منظور کاهش زمان فرآیند استخدام و جذب کمک می‌کند و در رزومه‌ متقاضیان به جستجوی کلمات کلیدی و وزن‌دهی به آنها می‌پردازد.

فواید و کاربردهای سیستم‌های ATS

آدیلار را بیشتر بشناسید

آدیلار یکی از نمونه‌های فارسی زبان سیستم‌های  ATSایرانی است که برای حل نمودن چالش‌های جذب و استخدام شرکت‌های داخل کشور تولید و توسعه یافته است.

در آدیلار شما می‌توانید پس از ثبت اطلاعات شرکت، موقعیت‌های شغلی مورد نیاز را ثبت کرده و با استفاده از این سیستم گزارش‌های زیادی از جمله: بررسی سابقه کارجو، ارزیابی عملکرد تیم استخدامی (HR)، منابع استخدامی کارجویان، بررسی فرایندها و مراحل استخدام و… را دریافت می‌نمایید.

نحوه گزینش کارجویان توسط هوش مصنوعی

هوش مصنوعی به کار رفته در آدیلار، رزومه های متقاضیان را دسته بندی کرده و شما می‌توانید با استفاده از جست و جوی مواردی مانند اطلاعات متقاضیان، عنوان شغلی مورد نظر، تاریخ ارسال رزومه، محل دریافت رزومه از طریق سایت، ایمیل،صفحه فرصت‌های شغلی و سایت‌های کاریابی و مرحله ای که متقاضی در آن قرار دارد (دریافت رزومه، گزینش، مصاحبه، استخدام و …) به رزومه های ارسال شده دسترسی داشته باشید و از طریق این اطلاعات رزومه‌های تکراری ارسال شده برای شما را تشخیص و به شما اطلاع رسانی می‌نماید.

همچنین هوش مصنوعی آدیلار رزومه های کارجویان را از سایت های کاریابی مثل: جابینجا، جاب ویژن، کاربوم و… برایتان در بانک رزومه اختصاصیتان در سیستم آدیلار قرار می‌دهد.

سیستم بررسی سابقه کارجو

 آدیلار، تمامی رزومه‌ها و دیتاهای دریافتی را در دیتاسنتر خود جمع و ذخیره می‌کند.شما همچنین میتوانید نیازهای خود را در سیستم آدیلار ثبت نموده و بر اساس آن برای پیدا کردن بهترین مورد، طبق فاکتورهای مورد نیاز خود، در این دیتاها جستجو و در کوتاه‌ترین زمان به بهترین ایده‌آل خود برسید.

این موضوع باعث شده است تا متقاضیان دقیق‌تر و عمیق‌تر بررسی شوند و شما تنها با داشتن اطلاعات اندکی از آنها بتوانید از بین هزاران درخواستی که برای موقعیت‌های شغلی ارسال می‌شود، شخص مناسب و مورد نظر خود را پیدا کنید.

پیشنهاد کانالهای استخدام و جذب

از دیگر مزیت‌های سیستم آدیلار میتوان به ارسال گزارش هایی به مدیران و کارشناسان منابع انسانی، برای یافتن بهترین سایت‌ها و موقعیت‌ها جهت استخدام نیروی انسانی در آن حوزه شغلی اشاره کرد.

لیست شرکت‌ها سیستم مدیریت فرآیند استخدام و جذب (ATS) ایرانی

در این لیست بهترین و قابل استفاده ترین نرم‌افزارهای موجود در بازار را معرفی کرده‌ایم و به این دلیل که رقبا تمایل به ایجاد دسترسی به تیم ما نداشتند که حق هم دارند و ما فقط در ابتدا برخی از ویژگی‌ها و مزیت های رقابتی نرم افزار جذب و استخدام آدیلار را خدمت شما معرفی کردیم اما در این لیست کاملا بی‌طرفانه به معرفی سایر نرم‌افزارها پرداخته ایم و امیدواریم در آینده بتوانیم ویژگی‌ها و قابلیت‌های هر یک از این نرم افزارها را با یکدیگر مقایسه نماییم و در همین مقاله در اختیار شما قرار دهیم.

۱) آدیلار

مدیر عامل: امین‌رضا جوانشیر

درباره ما: ایده آدیلار از اسفند ۹۷ شکل گرفت که از اوایل سال ۹۸ این محصول توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف شروع به تولید و توسعه گردید و بزرگترین تفاوت این محصول با رقبا تیمی متحد و خوش قول است که محصول را بر اساس نیاز مشتریان و مخاطبان در اختیارشان قرار می‌دهد.

تعرفه و قیمت: (دارای دمو رایگان یک ماهه می‌باشد)

پلن‌های ماهانه

۱ فرصت شغلی ۶۰٫۰۰۰ تومان ماهانه

۵ فرصت شغلی ۳۰۰٫۰۰۰ تومان ماهانه

۱۰ فرصت شغلی ۵۵۰٫۰۰۰ تومان ماهانه

۲۰ فرصت شغلی ۱ میلیون تومان ماهانه

بسته نامحدود ۲٫۵ میلیون تومان ماهانه

پلن‌های سالانه

۵ فرصت شغلی ۲٫۵ میلیون تومان سالیانه

۱۰ فرصت شغلی ۵٫۵ میلیون تومان سالیانه

۲۰ فرصت شغلی ۱۰ میلیون تومان سالیانه

بسته نامحدود ۲۵ میلیون تومان سالیانه

بسته سفارشی نیز بنابر نیاز مشتری نیز توسط این برند ارائه می‌شود

آدرس سایت: WWW.ADILAR.COM

آدرس لینکدین: http://bit.ly/2r3tSTX

۲) سنجمان

 درباره این شرکت: سنجمان کارش رو از شهریور سال ۹۶ در تهران آغاز کرد و در شهریور سال ۹۷ ثبت رسمی شد. سنجمان ابتدا با ارزیابی ۳۶۰ درجه شروع به کار کرد و سپس با گسترش حوزه کاری به جذب و استخدام ATS رو در اختیار سازمان‌ها قرار داد.

مدیرعامل: سجاد شریفی

تعرفه و قیمت:

۱ساله/۱۰کارمند/برای هرنفر(ماه) ۱۶هزارتومان /

۱ساله/۱۰۵کارمند/برای هرنفر(ماه) ۶٫۳هزارتومان / ۷٫۱۸۲میلیون تومان

۱ساله/۲۱۰کارمند/برای هرنفر(ماه) ۴٫۲هزارتومان / ۱۰٫۰۸میلیون تومان

آدرس سایت سنجمان: https://sanjeman.com/

لینکدین:  http://bit.ly/2YdILyS

۳) کارفلو

درباره این شرکت: کارفلو نیز یکی از نرم افزارهای موفق این بازار است که دارای تیمی جوان است اما اطلاعات زیادی راجب این تیم در فضای اینترنت که هیچ در سایت خودشان هم وجود ندارد اما این استارتاپ توسط دو نفر پایه گذاری گردید که هر دو از دوران دانشگاه یکدیگر را میشناختند و هر دو نفر مهندسی خوانده‌اند و تجربیات و مهارت‌های یکدیگر را با هم ترکیب و این نرم افزار را تولید و توسعه نموده اند و به گفته خودشان عاشق کارافرینی هستند.

مدیرعامل: ابوالفضل فرخ‌رو

تعرفه و قیمت: کاملا رایگان!

آدرس سایت کارفلو: https://karflow.com/

لینکدین: http://bit.ly/36646×7

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *