تحلیل فرایندهای جذب با ATS

حفظ نیرو انسانی در زمان تحریم در گلدیران
ژوئن 10, 2020
جذب استعداد در کرونا و دورکاری
ژوئن 18, 2020

پروسه جذب در برخی از شرکت‌ها و سازمان‌ها در ایران دارای مراحل مختلف و بعضا طولانی می‌باشد مراحلی مانند بررسی رزومه‌ها، ارزیابی اولیه، چک رفرنس، مصاحبه تلفنی، مصاحبه حضوری و… که تحلیل هر کدام از این مراحل و داشتن گزارش‌ها دقیق در این خصوص در افزایش بهره وری تیم جذب، جذب نیروهای با استعداد و کاهش هزینه‌های جذب و استخدام تاثیر به سزایی دارند.


مهم ترین دلایل استفاده داروسازی دکتر عبیدی از ATS

پاسخ آقای جواد خزایی: یکی از مهم ترین دلایلی که داروسازی عبیدی از ATS استفاده می‌کند و برای مجموعه ما ارزش افزوده زیادی ایجاد می‌نماید، کمک ویژه این سیستم در تحلیل بهتر روند جذب در سازمان ما می‌باشد. این تحلیل‌ها به ما کمک می‌کنند تا از گذشته درس بگیریم و فرایندهای جذب و استخدام در سازمانمان را بهبود بدهیم.

فواید نرم افزار جذب و استخدام در دکتر عبیدی در تحلیل فرایندهای جذب با ATS

۱) پلتفرم ATS میتواند اثربخشی کانال‌های جذب در سازمان را به ما نشان دهد که این مورد به ما کمک میکند تا ما برای زمان خود را صرف کانال‌هایی که بهره وری خوبی برای ما ندارند نکنیم و مستقیما به سراغ کانال‌هایی برویم که جذب بهتری از آنها داشته‌ایم.

۲) سیستم‌های مدیریت جذب و استخدام با داشبورد گزارش دهی که دارند میتوانند با معیارهای مختلف مدیریت عملکرد و بررسی عملکرد واحد جذب را به ما نشان دهند و نقاطی که باید جهت بهبود آن زمان بیشتری صرف کنیم را به ما گوشزد می‌کند و میتواند به ما راه حل‌های مناسبی برای رفع این موضوع بدهد.

۳) بوسیله این سیستم‌ها میتوانیم دلایل عدم تایید کاندیدها یا کارجوها را بررسی نماییم و بفهمیم که در کدام دسته از مشاغل مشکل کمبود مهارت‌های فنی داشته و یا بازار کار در آن موقعیت شغلی چه مهارت‌هایی را نیاز ندارد.

۴) یکی از مسائل روز در دنیا جذب و استخدام بحث مدیریت ارتباط با کارجو می‌باشد، همانطور که در بازاریابی مفهومی با عنوان مدیریت ارتباط با مشتری (Customer Relationship Management) داریم در جذب و استخدام نیز مفهومی با عنوان Candidate Relationship Management مطرح می‌باشد که در این مسیر ATS به ما کمک می‌کند تا بتوانیم روابط بهتری را با کاندید ها یا متقاضیان کار برقرار نماییم که این ارتباط میتواند: قبل از فرایند جذب، در حین فرایند جذب و یا حتی بعد از فرایند جذب نیز باشد.

۵) این سیستم به ما کمک میکند تا ما برند کارفرمایی خود را در بین کارجوها ارتقا دهیم و سازمان خود را بهتر به آنها معرفی نماییم تا وقتی که کارجوها وارد پروسه جذب ما می‌شوند بتوانند ارتباط بهتری با ما برقرار نمایند.

پادکست آقای جواد خزایی

پادکست آقای جواد خزایی در خصوص مهم ترین دلایل استفاده داروسازی دکتر عبیدی از ATS

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.