تعامل بهتر با کارمندان در دورکاری

جذب استعداد در کرونا و دورکاری
ژوئن 18, 2020
چالش‌های ادغام بیمیتو و ازکی
چالش‌های ادغام بیمیتو و ازکی
ژوئن 22, 2020
تعامل بهتر با کارمندان در دورکاری مجتبی سلحشور

یکی از مسائل مهم در زمان دورکاری حفظ تعامل و بهره وری کارمندان است، موضوع مدیریت عملکرد و گزارش گیری و فیدبک گیری از کارکنان و ایجاد آرامش و تهیه لوازم مورد نیاز کارمندان در شرایط دورکاری موضوع مهمی است که در این مطلب به آن پرداختیم .

چگونه در شرایط دورکاری تعامل بهتری با کارمندان داشته باشیم؟

مختصری درباره آقای مجتبی سلحشور

آقای مجتبی سلحشور مشاور حوزه منابع انسانی و مدیریت سازمان در شرکت‌های استارتاپی می‌باشند. همچنین ایشان سابقه فعالیت در شرکت‌های علی بابا به عنوان مدیر جذب، کافه بازار و فناپ می‌باشند.

خلاصه‌ای از مصاحبه آدیلار با آقای سلحشور

از نظر شما سازمان‌ها جهت حفظ و افزایش تعامل با کارکنان به چه مواردی باید توجه داشته باشند؟

پاسخ آقای سلحشور: موضوعی که برمیگرده به نحوه تعامل شرکت با خود همکاران شرکت، من این بحث را به دو بخش مدیریت عملکرد و درگیری کارکنان (Engagement) تقسیم بندی میکنم.

در بحث مدیریت عملکرد من معتقد هستم که باید تمرکز را بر روی ابزارهای نتیجه گرا گذاشت که با این ابزارها بتوانیم عملکرد را بررسی کرده و به کارکنان فیدبک بدهیم.

اما در موضوع درگیری کارکنان یا Engagement، موضوعی که اهمیت دارد حفظ ارتباط کارکنان با شرکت است که من تهیه بستری را که در آن نقش مدیر و کارمندان مشخص شده و میتوانند در فواصل زمانی مختلف به صورت گروهی یا فرد به فرد جلساتی را باهم داشته باشند را خیلی موثر میدانم.

حتما شرکت‌ها یکسری شیوه‌ها نامه‌ها برای کار کردن در این شرایط داشته باشند که بتوانند از این شرایط به عنوان یک فرصت استفاده نمایند و ارزیابی‌های بهتری بر روی فعالیت‌های کارمندان داشته باشند. من فکر میکنم شرکت‌ها با داشتن یک برنامه خوب برای بحث مدیریت عملکرد و درگیر کردن کارکنان با شرکت می‌توانند شرایط بوجود آمده را به خوبی پشت سر بگذارند و آن را تبدیل به یک فرصت نمایند.

پادکست آقای مجتبی سلحشور

پادکست آقای مجتبی سلحشور در خصوص تعامل بهتر با کارمندان در دورکاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.